سلام

 

از این پس در این وبلاگ بخض جدیدی با عنوان مطالب انجمنی من راه اندازی خواهد شد تا مطالب خوب و مفید و با محتوای بالا رو در این بخض قرار دهم. امیدوارم مورد قبول واقع بشه.

دسته ها : عمومی
چهارشنبه بیست و سوم 2 1388

پس از مدتها دوباره سلام

 تصمیم گرفتم نوشته موکوتاه کنم.

خلاصه پس از پس و پیشی شدم مدیر انجمن ورزش و تندرستی انجمنهای تخصصی تبیان

 البته در این مسیر کمک و راهنمایی یکی از دوستان انجمنی به من کمک زیادی کرد که دوباره همینجا ازشون تشکر می کنم.

با گرفتن این مسئولیت تا حدود زیادی رفتارم با بقیه عوض شده بود. فکر می کردم انتظار دیگران از من تا حدود زیادی عوض شده  و نوع رفتار و برخوردم باید متناسب مسئولیتم باشه.

این اتفاق مثل یه شوک بود و همه جوره من رو تحت تاثیر قرارداده بود. فعالیتم کمتر شده بود. فکرم قفل شده بود. همه برنامه هام یه جورایی سرجاشون مونده بودن و نمی تونستم اجراشون کنم. پشت پرده خیلی قضایا برام روشن شده بود و این روشن شدن بعضی قضایا منو دل سردم کرده بود. اما هدف من بالاتر از این حرفها بود. (که خوشبختانه محقق شد)

بگذریم ... به مرور زمان کم کم داشتم جا میفتادم. البته دراین میان یه اغتشاشاتی هم بوجود آوردم که این موضوع برمی گرده به نوع برداشتی که هر کسی از این محیط داره.

 با گذشت زمان یاد گرفتم که اگه می خوای پیشرفت کنی باید بدون حاشیه باشی. اگه می خوای پیش همه احرتام داشته باشی باز هم باید بدون حاشیه باشی. حرفی که میزنی حتما باید منطق و استدلال درستی پاش باشه. حرفی که می زنی اگه می خوای تو سرت نخوره اول تر از همه باید خودتو در اون رابطه درست کنی. طوری نشه که بگن دیگ به دیگ میگه روت سیاه!

خوشبختانه الان دیگه جا افتاده شدم و حرفهایی که در جمع دیگران می گم از نظر خیلی ها منطقی به حساب میاد و تا حدود زیادی هم به اجرایی شدن نزدیک هست. همینطور که تا حالا هم چندیندرخواست من از سوی بعضی کاربران و همچنین مدیر سیستم اجرایی شده. دیگه این صحبتها به جمع مدیران برمی گرده و از گفتنشون عاجزم. من در اوایل ورودم یک چیزی خیلی منو اذیت می کرد و بهش افسوس می خوردم که این موضوع رو هم با مدیر سیستم مطرح کردم و ایشون هم چراغ سبز نشون دادند و به زودی به سراغ اجرایی کردنش میریم.

بعد از مدیر شدنم با توجه به اینکه نفوذ بیشتری در بطن انجمنها پیدا کرده بودم کمک بیشتری از دستم برمیومد برای کمک به سایر دوستانم برای پیشرفتشون و مخصوصا همشهری و هم استانی هام. همونطور که درپست قبلی اعلام کردم انجمن خراسان بالاخره افتتاح شد و به شکر خدا نتایج خوبی هم داشته از آن جمله اینکه تعداد زیادی کاربر جدید وارد انجنها شدند. بعد از آغاز به کار انجمن خراسان، یک دعوت همگانی از کاربران مشهدی شد و به صندوق پیامهاشون پیام افتتاح انجمن خراسان وارد شد و این باعث شد تا چیزی حدود ده کاربر پایه ثابت وارد انجمنها بشوند و حدود 20 کاربر هم در تایپیک عضویت انجمن حاضر بشوند. و این باعث خوشحالی من بود. هم اکنون هم فعالیت خوبی از سوی این دوستان در انجمن شاهد هستیم.

اما بعد از گذشت حدود دو ماه از فعالیت، همچنان یک مشکل پیش روی ماست و اون عدم ارتباط با همدیگه و دفتر تبیان.!

چهارشنبه بیست و سوم 2 1388
X