تولید ناوشکن جماران افتخاری بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران و کمکی بزرگ برای سیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران و تمامیت عرضی ایران در منطقه است.

این زیر دریایی در نوع خود و در مقایسه با نمونه های خارجی بینظیر بوده و باعث ترس دشمنان ایران اسلامی شده است.

در آینده نیز منتظر رونمایی زیر دریایی کلاس طارق هستیم. (زیر دریایی اقیانوس پیما)

در آرزوی ایران مقتدر با تولید ناوهای هواپیمابر و زیر دریایی های اتمی

 

تبریک به ملت مسلمان ایران  و رهبر معظم انقلاب اسلامی .

دسته ها : عمومی
جمعه سیم 11 1388
ارتباط سایت حامی‌موسوی با قاتلان ندا آقا سلطان


سایتحامیان موسویضمن یک ذوق زدگی ناشیانه از ارتباط خود با تروریست های قاتل ندا آقاسلطان خبر داد.

این شبکه وابسته به مهاجرانی-کدیور ابتدا خبری را از بی بی سی و آسوشیتدپرس منتشر کرد ،‌در این خبر آمده بود: فرد ناشناسی که صحنه ترور خانم آقاسلطان را فیلم برداری کرده، از سوی موسسه جایزه روزنامه نگاری جورج پولک در آمریکا برنده بهترین فیلم خبری سال شده است.

بی بی سی و آسوشیتدپرس نام تصویربردار مذکور را منتشر نکردند اما جرس تصریح کرد: سایت جرس از هویت تصویربردار صحنه قتل ندا آقاسلطان و در واقع برنده ناشناس جایزه اطلاع کاملی دارد اما برای حفظ جان و امنیت وی، از انتشار نام او در این مقطع زمانی معذور است».

پیش از این، فرار مشکوک نامزد خانم ندا آقاسلطان (کاسپین ماکان) و یک شاهد صحنه قتل (حجازی) به لندن به اضافه نقش آفرینی ویژه بی بی سی درباره فیلم کذایی، از نقش ویژه سرویس جاسوسی اینتلیجنس سرویس در ماجرا حکایت می کرد اما اکنون عناصر گرداننده جرس (مقیم لندن) از ارتباط و پیوند ویژه با تصویربرداری خبر می دهد که به مدت حدود 20 دقیقه خانم آقاسلطان را در منطقه ای خلوت و به دور از آشوب های خیابانی ، از پشت سرتعقیب می کرده است.
دسته ها : سیاسی
جمعه سیم 11 1388
X