دسته
ببينيد و لذت ببريد!
خبرگزاري و اخبار
لينكهاي تبياني
فرهنگي مذهبي- دفاع مقدس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 157800
تعداد نوشته ها : 46
تعداد نظرات : 31
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

درود به مردم خداجوی سبز!!!

ای مردم خدا جوی! سبز بدلیل تشابه ما با سبزه و جلبک به هیچ عنوان در مراسم سیزده بدر از سبزه استفاده نکنید چرا که این کار مهر تایید است بر شعار جلبک سبز امریکایی است که به ما نسبت می دهند.

مردم خداجوی! سبز در روز سیزده بدر باید برای رسیدن با ارمانهایمان تمامی سطل زباله های شهر را اتش بزنید تا با این کار علاوه بر نابودی سطل زباله ها  دل اربابان امریکائیمان را شاد کنیم و جناب اقای اوباما نگوید این پول های ما را کجا خرج می کنید.!!!

مردم خداجو ! بدانید تا پیروزی یک قدم مانده فقط نمی دانم چرا هرچه سطل اشغال می سوزانیم به این هدف بلند و اسمانی نمی رسیم و روز به روز تعدادمان کم می شود

مردم خدا جو! ما باید برای اثبات خروش جنبش سبز در این روز تمام سبزه ها را اتش بزنیم تا دنیا بداند جنبش سبز چه قدرتی دارد و چه می خواد

 

مردم خدا جو! این بار نیز باید برای اثبات مردانگی خودمان روسری سر کنیم تا دنیا بداند ما در هر لباشی باشیم مردیم!!

مردم خداجوی! نام روز سیزده بدر باید به روز جلبک بدر تبدیل گردد تا ثابت کنیم می توانیم به اهداف بلدمان برسیم

از انجا که ارباب من جناب اوباما دستور حذف اسلام را از ایران داده اند و ما نیز موظف به اطاعت از این مرد خداجو هستیم از این پس به جای واژه ایران اسلامی از ایران جلبکی استفاده کنید. چراکه این کار موجب خواهد شد خداجویان اروپایی و امریکایی پول بیشتری به مابدهند و ما نیز می توانیم سطل زباله بیشتری اتش بزنیم و در هدفمان پیشرفت کنیم

ما طرفداران زیادی داریم و افتخارمان این است که مردم خداجوی بزرگی چون اوباما طرفدار ماست طرفداران بزرگی چون شیمون پرز نتنیاهو مرکل سارکوزی وبقیه کسانی که در دلسوزیشان برای انقلاب شکی نیست!

من روحیه می گیرم وقتی می بینم بی بی سی اسم من را در سایتش می زند کلی حال می کنم وقتی می بینم صدای امریکا به من افتخار می کند

وقتی بانوی خداجویی چون بانو هیلاری گلینتون لطف می کنند و برای ما چهل و پنج میلیون دلار بودجه اختصاص می دهند مشخص است که ما در راه رسیدن به ارمانهای اسلام ناب امریکائی خود موفق بوده ایم

مردم خداجوی ایران نگرانی من این است که چرا اقای شرک که سبز بود دیگر برای من ارزشی قائل نیست. بعضی ها به من می گویند موسوی ما چیز خوردیم به تو رای دادیم که البته من هنوز معنی این جمله را نفهمیدم اما اگه فحش دادی با خودتی!!!!

من چیز می کنم و چیز می خورم چیز می پوشم و به جلبک بودن خودم افتخار می کنم

همیشه چیز باشید

میر چیز
دسته ها : سیاسی
شنبه هفتم 1 1389


مقام و قدر تو را کس نمی‌کند ادراک
به غیر ذات خداوندگار قادر پاک

به عید میمنت‌افزایت ای نبی کریم
بتان به روی فتادند و بت‌پرست هلاک

شد از تولد پاکت خموش آتش فارس
بنای محکم کسرا ز مقدمت شد چاک

به یمن مقدم نور و ظهور تو گردید
به پای بنای تمامی چه انجم و افلاک

بگشت خشک به عید تو بحر ساوه ولی
ز شوق وصل تو شد دیدگان جان نمناک

به کعبه جمله قنادیل شد چو مه روشن
ز نور روی منیر تو سیّد لولاک

تو چون مؤثر مطلق شدی، اثربخشی
خدا به عنصر باد و چه آب و آتش و خاک

به عید احمد و میلاد جعفر صادق
تو شاد باش، به میلادشان مشو غمناک

ندیده چشم خرد بعد احمد مرسل
رئیس مذهب و مکتب چنان تویی چالاک

تویی که شافع جرمی گناهکاران را
منم که دست ز دامان تو را کشم حاشاک

امید آنکه کند از می طهورم مست
علی ولی خدا، نی‌ عدو ز باده تاک

به یاد حافظ شیرین سخن بگو «عنقا»
«گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک»

۞اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ ۞
۞و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
۞
دسته ها : عمومی
پنج شنبه سیزدهم 12 1388
فیلم تازه مجید مجیدی درباره زندگی آخرین پیامبر خدا (ص) است
سینمای ما - مجید مجیدی در تدارک تولید پروژه بزرگ "حضرت محمد (ص)" در قالب فیلم ـ مجموعه با حضور بازیگران ایرانی و بین‌المللی است.

مجیدی که از مهمترین چهره‌های سینمای ایران در مجامع سینمایی جهان است و با فیلم‌های سینمایی "بچه‌های آسمان" و "آواز گنجشک‌ها" نامزدی اسکار و بردن جایزه خرس نقره‌ای جشنواره برلین را تجربه کرده، در تازه‌ترین پروژه خود قصد دارد فیلم ـ مجموعه "حضرت محمد (ص)" را بسازد.

وی از چندی پیش تحقیقات این پروژه را آغاز و برای دیدن لوکیشن‌ها به کشورهای مختلف سفر کرده است. مجیدی در تجربه جدید خود می‌خواهد علاوه بر استفاده از بازیگران ایرانی از بازیگران بین‌المللی هم بهره ببرد. ضمن اینکه لوکیشن فقط ایران نیست و قرار است این فیلم ـ مجموعه در کشورهای مختلف فیلمبرداری شود.

مجیدی در این پروژه به زندگی پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد (ص) از زمان کودکی تا قبل از بعثت می‌پردازد و گفته می‌شود آنچه در نهایت به عنوان فیلم ـ مجموعه "حضرت محمد (ص)" در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت، قابل رقابت با "محمد رسول الله" مصطفی عقاد است که تنها فیلم قابل توجه درباره زندگی پیامبر اسلام است.

دسته ها : عمومی
چهارشنبه دوازدهم 12 1388
 "ثامن تی وی" آغاز به کار کرد
عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری امام ابوالحسن الرضا(ع) از راه‌اندازی شبکه ماهواره‌یی "ثامن تی وی " و پخش آزمایشی آن توسط این موسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه امام ابوالحسن الرضا(ع)، محمد کاشانی با اعلام این خبر افزود: لوگوی این شبکه تلویزیونی ماهواره‌یی هشتم آبان ماه گذشته همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) بر روی ماهواره هات برد قرار گرفته و پخش آزمایشی آن نیز از صبح پنج شنبه همزمان با سالروز ولادت پیغمبر اکرم(ص) آغاز می شود.


وی گفت: با توجه به این که شبکه های ماهواره‌یی متعددی در فضای رسانه‌یی به فعالیت‌های ضد دینی و ضد فرهنگی مشغول هستند خلا ایجاد شبکه‌های فرهنگی اسلامی به شدت احساس می شد.


مسوول طرح و برنامه شبکه جهانی ثامن افزود: شبکه ثامن تی وی با چهار رویکرد اخلاق اسلامی، معارف شیعی ، نگرش های ادیانی و مباحث اجتماعی فعالیت می‌کند.


وی افزود: شبکه "ثامن تی وی " شبکه‌ای مستقل و مردم نهاد است و هیچ گونه وابستگی به نهاد های دولتی و غیر دولتی ندارد.


کاشانی اضافه کرد: این شبکه با بودجه های مردمی و به صورت کاملا خصوصی توسط جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه اداره می شود.


وی خاطر نشان کرد: در پخش آزمایشی شبکه سه ساعت برنامه در روز ارایه خواهد شد که ساعت شروع برنامه ها هر روز ساعت 18 به وقت تهران است.


کاشانی افزود: برنامه های "ثامن تی وی " دوبار در روز در ساعت ‌22 و 10 صبح نیز بازپخش خواهند شد و در آینده نزدیک جمع برنامه‌ها به ‌8 ساعت می رسد که با توجه به تفاوت افق در کشور های مخاطب و نیاز به دو بار باز پخش تمام ‌24 ساعت را پر خواهد کرد.


وی افزود: برنامه‌های شبکه ثامن تی وی روی شبکه هات برد قرار گرفته و در تمام اروپا، شمال آفریقا ، خاورمیانه و آسیای میانه قابل رویت است و بزودی قاره آمریکا را نیز تحت پوشش قرار خواهد داد.


کاشانی اولویت اصلی زبان در این شبکه را زبان فارسی و سپس زبان انگلیسی ذکر کرد.


مدیر طرح و برنامه شبکه جهانی ثامن گفت : شعار شبکه ثامن تی وی ،شبکه "مهر و دانش " است و از دریچه علوم و معارف امام رضا(ع) به طرح مباحث خود بپردازد.


http://www.jahannews.com/vdchk6nw.23nw6dftt2.html

دسته ها : عمومی
چهارشنبه دوازدهم 12 1388
X