ادامه....

سلام

دیگه کارمو با انجمن شروع کردم. تو این موقعیت بچه ها رو میدیدم که مثل دوستای واقعی توی مطالب و پاسخهاشون با هم دیگه برخورد می کنن. من نمیدونستم که دوستی های این محیط مجازی تو دنیای واقعی خودمون هم برقراره. به برخوردها و رفتارهاشون غبطه می خوردم و افسوس می خوردم که چرا من تنهام!

سرگشته و حیرون به هر جایی سرک میکشیدم. اولین هدفم این بود که کاربرای مشهدی انجمن رو شناسایی کنم. مباحث زیادی با این عنوان که "اهل کجایید" پیدا کردم و تا حدود زیادی مشهدیا رو شناختم. البته خیلیهاشون رو هم تا همین اواخر موفق به شناسایی شون نشده بودم.

خب داشتم می گفتم دیدن انجمن نصف جهان منو به این واداشت تا بیشتر درین باره جستجو کنم که چرا مشهد و خراسان چنین انجمی نداره.

اولین حدسم این بود که کاربر کم داره. که خلاف این مورد هم برای من ثابت شد. با خودم فکر کردم که نکنه کسی به فکر شهرمون نیست ....!

دنبال این بودم که چطور شده انجمنی به نام نصف جهان پیدا شده.. همه جا چرخیدم و به نتایج خوبی هم رسیدم و نتیجه این شد که برای ایجاد هر انجمنی نیاز به ایجاد تایپیک رای گیری و اعلام موافقت شونزده تن از اعضای فعال انجمنها هست.

برای همین در اولین اقدام نامه ای به ایمیل انجمنها ارسال کردم و موضوع رو با مدیر محترم سیستم در میون گذاشتم و با استقبال گرمی از جانب ایشون مواجه شدم(ناگفته نماند که پاسخ ایمیل ارسالی در کمتر از نیم ساعت به دستم رسید که در نوع خودش تعجب برانگیز بود چراکه تا اون زمان چندین بار با بخشهای مختلف تبیان ارتباط برقرار کرده بودم و سابقه نداشت کمتر از 48 ساعت پاسخی دریافت کنم.. پیش خودم احسنت گفتم به این بخش و مدیریتش).

رفتم و بلافاصله تایپیک مورد نظر رو زدم.. اینم آدرسش

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=28150&forumID=961

البته اینو الان ویرایشش کردم. متن اصلیش یکم می فرقید.

فکر میکردم دو روزه پونزده تا که سهله بیست سی تا امضا جمع میشه...اما!

 

خب بگذریم. امیدم به ناامیدی تبدیل شد.. دنبال این بودم که چرا کسی استقبال نکرد. فکر کردم حتما کسی تایپیک رو ندیده. چون ممیزی بودم و دیر هم تایید شد برای همین تو صفحه اول اصلا نموند و فوری رفت زیر مباحث جدید.  زدم تو خط تبلیغات... مشهدیا رو که میشناختم رو شناسایی کردم و رفتم تو مباحثشون پاسخ گذاشتم. البته پاسخ نبود فقط تبلیغات تایپیک مورد نظر بود.. فکر کنم بعضی مدیرا هنوز اون تبلیغاتم و تایید نکردنشون رو یادشون باشه.. بعد اینکه مدیر پیغام میداد.. "پاسخ شما به دلیل مرتبط نبودن به بحث تایید نشد!!!" کلی خجالت کشیدم.. شاید دیگه روم نمیشد تو انجمن پاسخی بذارم..هههه الان که یادم میاد کلی به خودم می خندم(برای همین الان هروقت توی پاسخهای جدید مطلب مشابهی رو از کاربری میبینم سعی میکنم کامل براش توضیح بدم و دوستانه تر بهش پاسخ بدم)!

 

این یکی تیر هم به سنگ خورد..بیشتر از سه چهارتا نظر نبود. با خودم فکر میکردم چه خوب میشد من هم مثل همه کاربرایی که خیلی با هم دوست هستند و همدیگه  رو خوب میشناسن بودم.

انجمن صندلی داغ هم خیلی داغ بود. اولین صندلی آتیشیش راه افتاده بود با عنوان "صندلی داغ yaldate_eshgh".کامل دنبالش میکردم.

توی انجمن صندلی داغ رسیدم به بحثی با نام"ملاقات آنلاین" یا نامی مشابه که توسط جناب گنجینه زده شده بود(اوایل فکر میکردم خانوم هستند جناب گنجینه) که توش یه قراری گذاشته شده بود برای دیداار آنلاین توی چتروم تبیان "پنجشنبه نمیدونم چه تاریخی ساعت هشت صبح" الان هر چی دنبال بحث میگردم پیدا نمیکنم. به احتمال قوی حذف شده!

البته تاریخش گذشته بود ولی حدس زدم شاید هر هفته این جلسه وجود داشته باشه.

من که تا اون موقع چندین بار چت تبیان رو تست کرده بودم و موفق به ورود نشده بودم. دوباره پس از پرس جوی و تلاش مجدد موفق به ورود به چت تبیان شدم....

ادامه دارد...


چهارشنبه بیست و سوم 11 1387
X