سردار احمدی مقدم:آمادگی ناجا،بسیج و سپاه برای 22 بهمن/جای نگرانی وجود ندارد
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه در روز 22 بهمن اجازه ناامنی نمی دهیم، تاکید کرد: اگر کسانی در این روز قصد اخلال داشته باشند، مردم با آنها برخورد می کنند.

سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به برخی زمزمه های جریان فتنه برای اخلال در مراسم 22 بهمن، اظهار داشت: جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و همه تهمیدات لازم برای برگزاری یک راهپیمایی با شکوه و امن در سراسر کشور پیش بینی شده است.

احمدی مقدم خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی، بسیج و سپاه برای هر گونه حوادث احتمالی در روز 22 بهمن هماهنگ هستند و اجازه ناامنی را نخواهند داد.

وی همچنین به تعامل خوب دستگاه های دیگر در این زمینه اشاره و تاکید کرد: دستگاه های امدادی و اورژانس در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده خدمت رسانی به راهپیمایان شریف در سراسر کشور هستند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، تصریح کرد: طبیعتا اگر کسانی هم قصد اخلال داشته باشند و بخواهند اقدامات انحرافی داشته باشند نیروی انتظامی آمادگی لازم را برای برقراری نظم دارد.

سردار احمدی مقدم با اشاره به راهپیمایی های مردم در روز 22 بهمن در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال نیز با حضور پر شکوه مردم بار دیگر، یک 22 بهمن در تاریخ کشور ثبت خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی در این گفت و گو عوامل و مولفه های قدرت ایران در منطقه و جهان را شعار اصلی انقلاب یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و محوریت دو عنصر ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه دانست.
دسته ها : سیاسی
چهارشنبه بیست و یکم 11 1388
X