اجرای برنامه «استادان موسیقی ایرانی» توسط حسین علیزاده و کلهر از اساتید مطرح موسیقی کشورمان در تالار «دیسنی هال» لس آنجلس ، عدم همراهی این اساتید با ضد انقلابهای شرکت کننده در این کنسرت و  اخراج سبزها از این مراسم از نکات جالب توجه کنسرتی است که ازماه ژانویه آغاز شده است .

به گزارش سرویس فرهنگ وهنر جهان، سبزهای شرکت کننده در این کنسرت که فرصت را برای تجمع و اغتشاش مناسب دیده بودند، بدنبال بی تفاوتی گروه استاد علیزاده و کلهر برای همراهی با آنها، اقدام به برهم زدن اجرای این کنسرت شدند.

ماجرا از این قرار بوده که اغتشاشگران در طول اجرای این کنسرت بطور مداوم تقاضای اجرای آثار تند و ضد انقلابی از خوانندگان این کنسرت را داشته اند. و پس از اینکه با بی تفاوتی مجریان کنسرت روبرو می شوند این افراد که در تالار  پرچم های سبز به دست داشتند ناگهان از میان جمعیت برخاستند وشعارهای تندی را بر علیه نظام سردادند. این رفتارها که باعث اعتراض سایر شرکت کنندگان در این مراسم می شود در نهایت منجر به اخراج بیش از ١۵ نفر آنها توسط مسئولین تالارشده است.
 
گفتنی است عدم همراهی علیزاده و کلهر با سبزهای شرکت کننده در این کنسرت، منجر به اعتراض رسانه های ضد انقلابی شده است.
دسته ها : سیاسی
سه شنبه بیست و هفتم 11 1388

 

پاسخ جالب ایران به جنجال غربی ها
مقایسه جنجالی کهریزک و ابوغریب و گوانتانامو در ژنو

 

 

هفتمین نشست گروه کاری بررسی جهانی (‪ Universal Periodic Review (UPR‬با شرکت کشورهای عضو و ناظر شورای حقوق بشر با موضوع بررسی موردی گزارش حقوق بشر ایران امروز دوشنبه در ژنو برگزار شد .

یکی از اعضای شرکت کننده در این اجلاس به خبرنگار جهان گفت: گزارش دوره ای حقوق بشر ایران در ژنو، توسط تیمی متشکل از نمایندگان نهادها و وزارتخانه ها به ریاست محمدجواد لاریجانی با ارائه گزارش بسیار جامعی از دستاوردهای حقوق بشری در کشور و سال های پس از انقلاب اسلامی توانست توجه چشمگیر مخاطبان را به خود جلب کند.


نکته جالب توجه اینکه درحالیکه برای درخواست وقت پرسش و سوال از نمایندگان ایران باید صبح روز دوشنبه ثبت نام می شد اما با این حال نماینده امریکا با تلاش بسیار از شب گذشته در نوبت وقت اعتراض به گزارش ایران قرار گرفته بود تا با این اقدام ارائه گزارش نمایندگان جمهوری اسلامی را تحت الشعاع قرار داده و با شانتاژ رسانه ای آن را متوقف کند.

بنا بر این گزارش، پس از قرائت گزارش ایران توسط محمد جواد لاریجانی مشاور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر ایران ، به ترتیب کشورهای امریکا، کانادا، فرانسه، اسلونی، اسرائیل، استرالیا و انگلیس به گزارش ایران و نقض حقوق بشر در ایران شدیداً اعتراض کردند که اهم موارد اعتراضی آنها مواردی بود که در ماههای اخیر در رسانه های اصلاح طلب منتشر شده بود. مواردی از قبیل : دادگاههای پس از انتخابات، مسائل بهائیان، بازداشتگاه کهریزک، سانسور خبری و برخورد با رسانه ها، مسائل انتخابات و شکنجه و ...

البته کشورهای موافق گزارش ایران هم ؛ روسیه، چین، نیکاراگوئه، برزیل، کوبا، لبنان، ونزوئلا، پاکستان، لیبی، قطر، مالزی، هند، کویت، سوریه و ... بودند که نمایندگان آنها نیز برای خنثی کردن توطئه های مخالفان  جمهوری اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند .

رئیس هیئت ایران ؛ در دفاعی جالب توجه خصوصاً در مواجهه با طرح مسئله بازداشتگاه کهریزک و برخی ادعاهای اثبات نشده در این باره گفت : در ایران به محضی که آثار تخلف در یک بازداشتگاه پیدا شد در کمتر از ‪ ۴۸‬ساعت به دستور رهبری آن بازداشتگاه تعطیل شد و متهمان تحت پیگرد قرار گرفتند. اما در زندان گوانتانامو و ابوغریب که تخلفات و جنایات وسیعی صورت گرفته است نه تنها هنوز به بازداشتگاه گوانتانامو خاتمه داده نشده بلکه رییس جمهور آمریکا هرگونه پیگرد مسائل این زندان‌ها را متوقف کرد و گفت که تخلف نیروهای امنیتی نباید پیگیری شود !

همچنین برای پاسخ به شبهات مطروحه درباره وضعیت حقوق بشر در ایران؛ محمود عباس زاده (مدیرکل سیاسی وزارت کشور) در حوزه مسائل سیاسی و فعالیت گروهها و انتخابات ریاست جمهوری ، آلیا (نماینده مجلس) عملکرد مجلس در حوزه حقوق بشر، بت کلیا (نماینده آشوریان در مجلس) در حوزه فعالیت اقلیت های دینی در ایران، رئیسی (معاون وزیر دادگستری) و خانم مبشری (رئیس دانشگاه الزهرا(س)) از موضع ایران دفاع کردند که مورد تقدیر اکثر کشورهای حاضر واقع شد .

گزارش UPR ایران یکی از سنگین ترین گزارش های ارائه شده بود که حدود 50 کشور در مخالفت و موافقت آن صحبت کردند و با استقبال کم نظیر کشورها واقع شد و جالب اینکه در زمان ارائه گزارش ایران در سالن مرکز در ژنو جای خالی نمانده بود .

گفتنی است که بنا بر برداشت ها و گزارشات رسانه های غربی در مجموع هیات ایرانین دفاع قابل قبولی داشتند .

دسته ها : سیاسی
سه شنبه بیست و هفتم 11 1388
اولین محموله سوخت 20 در صد تولید و در اختیار دانشمندان قرار گرفت

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور در جمع میلیونی راهپیمایان 22 بهمن گفت: اولین محموله سوخت20 در صد تولید و در اختیار دانشمندان قرار گرفت.

***قسمتی از سخنان رییس جمهوری در روز 22 بهمن***

...

رئیس‌جمهور اسلامی ایران در ادامه با بیان اینکه پس از این مرحله گفتند که خواهان همکاری با ایران هستند، تصریح کرد: طبق مقررات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همه اعضا موظفند که اگر عضوی از آژانس نیاز به سوخت 20 درصد داشت آن را بدون شک و با گرفتن هزینه تامین کنند اما آنان این فرصت را از دست دادند.
وی با بیان اینکه سوخت 20 درصد راکتور تهران جنبه دارویی دارد، خاطر نشان کرد: از مدت‌‌ها قبل برای تامین سوخت هسته‌ای 20 درصد به آژانس نامه دادیم و آژانس اعلام کرد که دو کشور آمریکا و روسیه برای تامین این سوخت اعلام آمادگی کرده‌اند و پس از آنکه مذاکرات فی‌مابین آغاز شد آنها اعلام کردند شما سوخت غنی‌شده خود را به ما برگردانید اما ما گفتیم که حتی حاضر به معاوضه سوخت هستیم.
احمدی‌نژاد افزود: اگر کسی کالایی سفارش می‌‌دهد او است که باید شرایط بگذارد این در حالی است که پس از اعلام ما برای تامین سوخت هسته‌ای آنها دست به زدن حرف‌های سبک زدند و گفتند که ما سوخت را از شما می‌گیریم تا مدتی از تهیه سوخت بمب هسته‌ای دور شویم که اینگونه ادبیات‌‌ها زنده‌کننده ادبیات بوش است.
وی افزود: ما اعلام می‌کنیم که به شما اعتماد نداریم چرا که تجربه تاریخمان نشان می‌دهد شما قابل اعتماد نیستید.
رئیس جمهور کشورمان تاکید کرد: پس از این گونه مراحل آنها علیه ما قطع‌نامه صادر کردند و آبروی آژانس را بردند و ما را انقدر به آن طرف و آن طرف بردند که خیال کردند ملت ما ضعیف شده است. از این رو نشان دادند که صداقت ندارند و بی‌اعتمادی ما به آنها حق ماست.
وی تصریح کرد که ما در مقابل با آنان گفتیم که ملت ایران هرگز زیر بار زور و بی‌منتی شما نمی‌رود و از هیچ یک از شما هراسی به دل راه نخواهد داد.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه مصرف سوخت راکتور تهران برای تامین داروی 800 هزار نفر در سال است، خاطر نشان کرد: ما اعلام کردیم که سوخت این راکتور در حال اتمام است و زمان زیادی برای تامین سوخت نداریم.به همین منظور به آنها گفتیم که چندین ماه فرصت برای تامین سوخت ما دارند و گفتیم که اگر این نیاز ما را تامین نکنند خود آن را تامین خواهیم کرد.
وی پیشنهاد ایران به کشورهای غربی برای تامین سوخت راکتور تهران را پیشنهادی سخاوتمندانه دانست و گفت: ما مجبور شدیم تا تامین سوخت را خودمان تامین کنیم و این کار را آغاز کردیم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی از تولید و در اختیار گذاشتن اولین محموله سوخت 20 درصد از سوی دانشمندان ایرانی خبر داد و گفت که به لطف خدا این کار تا تامین کامل سوخت راکتور تهران ادامه خواهد کرد.
وی سپس به واکنش‌های کشورهای غربی در مقابل اراده ایران برای تامین سوخت 20 درصدی راکتور تهران اشاره کرد و گفت: پس از آنکه این کار را شروع کردیم آنان با تمسخر گفتند که ایران نمی‌تواند این سوخت را بسازد و وقتی دیدند ما در این زمینه جدی هستیم باز شروع به تهدید کردند.
احمدی‌نژاد خطاب به کشورهای غربی تاکید کرد که انگار یادتان رفته است که در امروز در موضع بی‌قانونی و ضعف قرار دارید و در جایگاه نیستید که ملت ایران حرف شما را بپذیرد.
وی در ادامه به پیشنهاد آمریکا برای تهیه سوخت 20 درصد اشاره کرد و گفت: ما در مقابل گفتیم که می‌توانیم سوخت را از هر کشوری از جمله بخریم چرا که با این کار مشکلی نداریم اما این کشورهای غربی هستند که در این زمینه باید خود را اصلاح کند.
رئیس جمهور اسلامی ایران خطاب به کشورهای غربی با بیان اینکه خواهید دید حرکت طوفنده ملت ایران با اقدامات شما متوقف نمی‌شود گفت: ما در نطنز روزی چند کیلو تولید می‌کنیم و در آینده نزدیک تولید روزانه خود را به سه برابر افزایش خواهیم داد.
وی خطاب به کشورهای غربی متذکر شد شما گفته‌اید که ایران با تولید سوخت 20 درصد یک قدم به تولید ساخت اتمی نزدیک می‌شود که اگر این گونه باشد یا بی‌اطلاع یا خود را به بی‌اطلاعی می‌زنید.
احمدی‌نژاد تصریح کرد: باور نداریم روسای جمهور آمریکا، انگلیس و آلمان آنقدر بی‌اطلاع باشند که ندانند ما تمام سوخت خود را زیر نظر آژانس نگهداری، جابه‌جا استفاده می‌کنیم آیا می‌توان زیر نظر آژانس بمب اتمی ساخت.
وی ادامه داد: همین الان توانایی تولید سوخت با غنای بالا را داریم اما چون نیاز نداریم آن را غنی نمی‌کنیم؛ ما مثل شما دروغ نمی‌گوییم و خودتان می‌دانید کارهایی که انجام می‌شود مسیر تولید بمب نیست و تمام اقدامات ما شفاف و زیر نظر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است.
رئیس‌جمهور ایران اسلامی تصریح کرد که بمب اتمی را کسانی می‌سازند که NPT را امضاء نکرده‌اند و بدانید که ملت ما آنقدر شجاعت دارند که اگر بخواهند بمب اتم بسازند آن را اعلام کند و از شما نترسد.
وی دلیل سنگ‌اندازی کشورهای غربی در مقابل پیشرفت‌های کشورمان را عدم تسلط آنها در منطقه عنوان کرد و گفت: دعوای شما بر سر این است که بر منطقه مسلط شوید و ملت ایران هرگز اجازه چنین کاری را به شما نخواهد داد.
رئیس‌جمهور رسما اعلام کرد که دوران ابر قدرتی و زورگویی در جهان به پایان رسیده است. 

...

***

دسته ها : سیاسی
پنج شنبه بیست و دوم 11 1388
سردار احمدی مقدم:آمادگی ناجا،بسیج و سپاه برای 22 بهمن/جای نگرانی وجود ندارد
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه در روز 22 بهمن اجازه ناامنی نمی دهیم، تاکید کرد: اگر کسانی در این روز قصد اخلال داشته باشند، مردم با آنها برخورد می کنند.

سردار سرتیپ اسماعیل احمدی مقدم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به برخی زمزمه های جریان فتنه برای اخلال در مراسم 22 بهمن، اظهار داشت: جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و همه تهمیدات لازم برای برگزاری یک راهپیمایی با شکوه و امن در سراسر کشور پیش بینی شده است.

احمدی مقدم خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی، بسیج و سپاه برای هر گونه حوادث احتمالی در روز 22 بهمن هماهنگ هستند و اجازه ناامنی را نخواهند داد.

وی همچنین به تعامل خوب دستگاه های دیگر در این زمینه اشاره و تاکید کرد: دستگاه های امدادی و اورژانس در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده خدمت رسانی به راهپیمایان شریف در سراسر کشور هستند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با تاکید بر اینکه در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، تصریح کرد: طبیعتا اگر کسانی هم قصد اخلال داشته باشند و بخواهند اقدامات انحرافی داشته باشند نیروی انتظامی آمادگی لازم را برای برقراری نظم دارد.

سردار احمدی مقدم با اشاره به راهپیمایی های مردم در روز 22 بهمن در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امسال نیز با حضور پر شکوه مردم بار دیگر، یک 22 بهمن در تاریخ کشور ثبت خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی در این گفت و گو عوامل و مولفه های قدرت ایران در منطقه و جهان را شعار اصلی انقلاب یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و محوریت دو عنصر ولایت فقیه و حضور مردم در صحنه دانست.
دسته ها : سیاسی
چهارشنبه بیست و یکم 11 1388

رنگ سبز

 

سبز رنگ خوبی و زیبایی است/سبـز رنگ
هستـی و پیدایی است
سبز رنگ پاک معصومیت/رنـگ تقـوا و خلـوص نیت

سبز رنگ پاکی سجـاده ها ست/استجابت کردن حـق از دعـا ست

سبز را رنگ ولایـت گفته اند/تا که حـق را با صلابت گفته اند
سبز رنگ شال هر عیاش نیست/رنگ هر ولگرد و
هر اوباش نیست


سبز رنگ دختران هرزه نیست/این دغل بازی و فتنه کار کیست؟

سبـز رنگ پیـروان انقـلاب/نی که رنگ دختـران بد حجاب

ای دغل بازان صد رنگ و سیاه/عاقبت تا کی تبــاهی و گنـاه

سبز را تا کی به زنجیرش کشی/از بلنـدی تا که بر زیرش کشی

سبز تو از جلبک قورباغه است/قصد تو پی کردن یک ناقه است!

ای تبه کاران مست و پر فریب/تا به کی در رأی مردم شک و ریب؟

ای کلاغان فتنه ها را بس کنید/دشمنی با قرقی و کرکس کنـید

راه تو ره نیست بل کج راهه است/راه باطل آخرش بیـراهه است

چون خودت دانی که راهت سبز نیست/رهبری اهل فتنه بهـر چیست ؟!

سبز رنگ روشن و آرامی است/پرچـم جمهـوری اسلامـی است

سبز رنگ نور پاک فاطمه(س) است/با دعایش فتنه ها را خاتمه است

سبز رنگ جنگل است و بیشه است/نی که رنگ هر تبر یا تیشه است

آن که نظم جامعه کرده تباه/روی او از تیرگی باشد سیاه

مدتی دریای ما طوفانی است/عده ای از ناکسان زندانی است

موج دریا چون که روزی وا نشست/آن حباب و آن خس و خاشاک هست ؟

ای سیه رویان همه فرصت طلب/ای تبه کاران زشت و رنگ شب

هر کسی شال نفاقی بسته است/کی ز دام و بند شیطان رسته است !

سبز کی رنگ دروغ است و ریا/سبز کی رنگ فریب است و جفا

راه ما باشد ره پیر خمین/ هم که این راه حسن هست و حسین (ع)

آنکه باطل می رود او سبز نیست/پای در گل می رود سر سبز نیست

رهبر از دست شما ناراضی است/چون همی گوید که این جو سازی است

هم کسی که حجت از سوی خداست/قلـب او رنجـور از کار شماست

این جماعت کارشان یک‌رنگ نیست/قصدشان جز فتنه و نیرنگ نیست

سبز آنها سبز آمریکایی است/کارشان جنجـالی و غوغـایی است

سبز رنگ مردی و مردانگیست/نی که رنگ مستی و دیوانگیست

سبز رنگ مردمان ساده است/مردم بی حیلـه و افتـاده است

رنگ تو رو بر سیاهی می زند/کارت آخـر بر تبــاهی می زنـد

آنکه دائم بی دلیل و با سؤال/رنج ملـت را برد زیر سؤال

گر بگویی این دغل ها کار کیست/نمره ات را می دهم یک بیستِ بیست

با تشکر از جناب برزخی عزیز
دسته ها : سیاسی
جمعه شانزدهم 11 1388

اقای موسوی با شما هستم!!

سلام من از کوچه های دلگیر دلم با شما سخن میگویم چرا چنین شد؟
روزها بر من می گذرد ومن همچنان در پی  سوالات بی جوابم هستم انها که منادی ازادی عدالت برابری سر میدادند وخود را انسانهای متمدن وبدور از هرگونه خوشونت نشان
میدادند حال چگونه این وحشگری ها را توجیه می کنند اقای موسوی روی سخنم با شماست بدانید ماسک میش از روی صورتتان کنار رفته و انچه مردم می بینند گرگی بیش نیست که برای رسیدن به اهدافش حاضر است هر چیزی را بدرد حتی اعتقاد مردم را .شما که پرچم سبز حسین را الم کرده ای و خود و افکار بیمار گونه تان را پشت آن پناهان کرده اید باید خجالت بکشید که به امام حسین هم رحم نمی کنید و ایشان را متاسفانه پله ای کرده اید برای رسیدن به اهداف پلیدتان .
یک سوال! اگر آن روز شما در کربلا بودید در کدامین صف می ایستادید؟ در عاشورای امسال پرچم حسین را آتش زدید در عاشورای کربلا خیام حسین را؟؟؟؟
راست بگو! اعتقاد و باور ملتت را به چه چیزی فروختی؟ آیا آنچه که در ازای آن دریافت کردی ارزشش را داشت؟
عروسک دست کدام بازی گردان هستی؟ جالت اینجاست میخواهی با آسیب رساندن به  اماکن عمومی و خصوصی، مردم را از این نظام دور کنید اما این فکر ابلهانه ای بیش نیست بهای پرداختی این انقلاب خون است خونی که نه کم رنگ می شود نه پاک می شود
تا کی می خواهید از سادگی و هیجان گروهی از جوان های فریب خورده سوء استفاده کنید؟ خنده دار است به آنها وعده ی 22  بهمن را میدهید. اگر انقدر جسارت داشتید  9  دی در آن حماسه بزرگ عاشرائیان  موش ها را از خانه هایشان بیرون و خود آن جا را اجاره نمی کردید این را بدانید هر چه بیشتر تقلا کنید بیشتر فرو می روید.


خدا قول داده و قول خدا حق است


والعاقبه للمتقین و مطمئنا شما از متقین نیستید

دسته ها : سیاسی
جمعه شانزدهم 11 1388
X