دسته
ببينيد و لذت ببريد!
خبرگزاري و اخبار
لينكهاي تبياني
فرهنگي مذهبي- دفاع مقدس
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 133067
تعداد نوشته ها : 101
تعداد نظرات : 58
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي

همکاری با موج انقلابی سایبری


دوستان عزیز می‌توانند برای شرکت در این موج اینترنتی، به صورت موقت، از این لحظه تا پایان شب 22 بهمن 88 با اضافه نمودن جمله "الله اکبر، خامنه‌ای رهبر" به اول یا آخر نام وبلاگ خود، در این خروش وبلاگی شرکت کنید.


یادتان باشد که رسانه خود شما هستید!
با انتشار این خبر در یک پست وبلاگی در وبلاگتان با تیتر "22 بهمن و خروش وبلاگ نویسان ایرانی" و همچنین با استفاده از این لوگو و لینک دادن به این نوشته در وبلاگ‌ خود، شما نیز سهمی در گسترش این حرکت داشته باشید.

دسته ها : سیاسی
دوشنبه نوزدهم 11 1388
ظهور علائم و شخصیت های آخر الزمان بر اساس روایات.

دوستان میدانید که بهجت عارفان قبل از عروج به خواندن بسیار دعای فرج در این مدت اندک سفارش داشته اند؟ پس از همین الآن و در همه حال بخوانیم دعا برای سلامتی مولا و تعجیل در امر ظهور ایشان .

 

 

شخصیت های  آخر الزمان

 

   

 


علائــــــــــــــــــــــــــــــــم ظهــــــــــــــــــــــــــــــــور
.:::  به چه دلیل این زمان، آخرالزمان است؟  :::.

 در روایات اسلامی برای دوره آخرالزمان علایم ونشانه‏هایی ذکر شده که با تحقق این علایم ونشانه‏ها، پی می‏بریم که هم اکنون در دوره آخرالزمان قرار داریم. اینک به برخی از این علایم ونشانه‏ها اشاره می‏کنیم:

 1- جنگ وکشتار امام رضا (ع) فرمود: "پیش از ظهور امام زمان (ع) کشتارهای پیاپی وبی‏وقفه رخ خواهد داد".(الغیبة، نعمانی، ص 271)

 2- مرگ‏های ناگهانی پیامبر اکرم (ص) فرمود: "قیامت برپا نمی‏گردد، تا اینکه مرگ سفید ظاهر شود. گفتند: ای رسول خدا! مرگ سفید چیست؟ فرمود: مرگ ناگهانی".(الفائق، ج 1، ص 141)

 3- آرزوی کمی فرزند پیامبر اسلام (ص) فرمود: "رستاخیز بر پا نمی‏شود تا آنکه که کسی پنج فرزند دارد آرزوی چهار فرزند کند. وآنکه چهار فرزند دارد می‏گوید: کاش سه فرزند داشتم، وصاحب سه فرزند آرزوی دو فرزند دارد. وآنکه دو فرزند دارد، آرزوی یک فرزند بنماید. وکسی که یک فرزند دارد آرزو کند که کاش فرزندی نداشت".(فردوس الاخبار، ج 5، ص 227)

 4- سردی عواطف انسانی رسول گرامی اسلام(ص) در این باره می‏فرماید: "در آن روزگار، بزرگترها به زیردستان وکوچکترها ترحّم نمی‏کنند وقوی بر ضعیف ترحّم نمی‏نماید. در آن هنگام خداوند به او [مهدی (ع)] اذن قیام وظهور می‏دهد."(همان، ج 52، ص 380)

 5- گسترش ترس و نا امنی امام باقر (ع) می‏فرماید: "حضرت قائم(ع) قیام نمی‏کند مگر در دورانی پر از بیم وهراس."(الغیبة، نعمانی، ص 235)
ونیز فرمود: "مهدی(ع) هنگامی قیام می‏کند که زمام کارهای جامعه در دست ستمکاران باشد".

(ملاحم، ابن طاووس، ص 77)

 6- گسترش فساد اخلاقی محمد بن مسلم می‏گوید: به امام باقر (ع) عرض کردم: ای فرزند رسول خدا! قائم شما چه وقت ظهور خواهد کرد؟ امام فرمود: "هنگامی که مردها خود را شبیه زنان و زنان خود را شبیه مردان کنند. آنگاه که مردان به مردان اکتفا کرده وزنان به زنان اکتفا کنند."(کمال الدین، ج 1، ص 331)
اینجا منزل امام زمان است... جاییست که پدر ایشان حضرت عسکری، مادر ایشان حضرت نرجس، پدربزرگ ایشان حضرت هادی و عمه ایشان حکیمه خاتون در اینجا دفن شده اند ...اینجا سامرا است ...
مردم آخرالزمان اینگونه ویران کردند خانه ی منجی را .
صدای قدومش بسی نزدیکتر شد.

 
برگرفته از وبلاگ تاریخ و آینده
http://tarikh-ayande.blogfa.com/post-18.aspx
دسته ها : تاریخ و آینده
دوشنبه نوزدهم 11 1388

نقل قول از قاسم رفیعا :

من و رهبر

قاسم رفیعا

 

 

ساعد مثل همیشه مجری جلسه بود موقع نشستن سعید بیابانکی بچه محله امام رضا را که ظاهرا از وبلاگ برداشته بودند به من داد اما گفت هنوز شعر خوانی ها صد درصد نیست . آقا خوشبختانه خیلی سر حال بودند و با طنز پاسخ رفقا را می داند .مخصوصا وقتی ساعد گفت خیلی از دوستان اسمشان در لیست نیست و ما با این حساب اگر بخواهیم شعر این دوستان را بشنویم باید تا سحر شعر خوانی داشته باشیم آقا فرمودند :

ما تا سقف پیش بینی شده حضور داریم بعد ما می رویم شما تا سحر شعر بخوانید .

اما وقتی ساعد اسم مرا خواند گفت :

- قاسم رفیعا اهل طرقبه است و می خواهد برای ما شعر طنز بخواند

بنده عرض کردم :

- می خواهم شعر به لهجه مشهدی بخوانم

که رهبری فرمودند:

- پس به طرقبه ای بخوانید

من گفتم :

- طرقبه ای ها لهجه خاصی ندارند ولی چون مشهدی ها اصالت خود را در لهجه از دست داده اند این لهجه در طرقبه دست نخورده تر است .

شعر را گفتگوی یک مشهدی ساده دل معرفی کردم و آن را خواندم . خوشبختانه بچه محله امام رضا ارتباط خوبی با جمع برقرار کرد حتی کسانی که لهجه مشهدی را درک نمی کنند خیلی خوب متوجه نکات طنز و صمیمیت حاکم بر فضا شدند به عبارتی بعد آن فضای خاص رسمی و جدی جلسه یک جورایی یخ همه باز شد . ره بری در بین شعر یکی دوبار نکاتی را یاد آوری می کردند .از جمله وقتی بیت :

کفتراره که بدم از رو گنبد  مرم مو واز تو نخ رفت و آمد

تو نخشه او گنبد طلایم .....

را که خواندم به شعر معروف کفاش خراسانی اشاره کردند

 

و فرمودند : به فکر گنبد خود باش یا امام رضا!  (اصل شعر در انتهای مطلب) 

شعر را که خواندم بعد از بیت آخر ایشان فرمودند :

- بسیار خوب بود ولی این شعر وصف حال طرقبه ای ها بود

ومن گفتم :

- بله چون ژتون به طرقبه نمی رسه

جمعیت باز خندیدند و چند نفر احسنت گفتند .

آخرسر هم با اشاره به ماجرا سقف جلسه و اینکه تا سحر نمی تونن حضور داشته باشند گفتم : 

- اگه من عاشقانه های محلیمو بخونم  آقا تا سحر هم خواهند نشست .

به هر حال این جلسه چیزی به آگاهی های من در باب لطف ایشان به شعر اضافه نکرد . چه قبل از رفتن چه بعد از رفتن مطمئن بودم ایشان به شدت ادبیات را می شناسند ودر شعر به شدت صاحب نظرند و مطالعات گسترده ای در این باب دارند .

این هم از عمر شبی بود که حالی کردیم

 

و اما شعری که قرائت شد و نتایج آن آمد : 

بچه محله امام رضا

موره میبینی که شر و با صفایم

بچه محله امام رضایم

زلزلیم   حادثیم     بلایم 

بچه محله امام رضایم

هر روز جمعه دلومه مبندم

به پینجله طلا و ورمگردم

کار و بارم ردیفه با خدایم

بچه محله امام رضا یم

به موبگو بیا به قله قاف

اصلا مو ره بیزر همونجه علاف!

قرار مرار هر چی بیگی مو پایم 

بچه محله امام رضایم

دروغ ، مرغ نیست مییون ما باهم

الان به عنوان مثال تو حرم

چند روزه که تو نخ کفترایم 

بچه محله امام رضایم

چشم موره گیریفته چنتا کفتر 

گفته خودش: چنتاشه خواستی وردر

الان درم خادماره مپایم 

بچه محله امام رضایم

کفتراره که بردم از روگنبد

مرم مو واز تونخ رفت وآمد  

تو نخشه او گنبد طلایم

بچه محله امام رضایم  

گنبده نصب شب مده به دستم

او گفته: هر وخ که بییی مو هستم 

مویم که قانع و بی ادعایم

بچه محله امام رضایم

وخته میبینم توی عالم همه

ازش میگیرن و مگن واز کمه

گنبدشه اگر بده رضایم

بچه محله امام رضایم

گنبد وممبد نموخوام باصفا

سی ساله پای سفره ای آقا

منتظر یک ژتون غذایم 

بچه محله امام رضایم 

--------------------------------------

و اما شعر کفاش که آقا به یک مصرع آن اشاره فرمودند این است :

 

ز دست مردم اوباش یا امام رضا!

به فکر گنبد خود باش یا امام رضا!

برای هتک حریم تو نقشه ها دارند

امان ز نقشه و نقاش یا امام رضا!

اگرچه هست در اطراف صحن و بارگهت

هزار خادم و فراش یا امام رضا!

ضریح خویش نگهدارو روز و شب شخصا

مواظب حرمت باش یا امام رضا!"

 

دانلود کنید با فرمت 3gp

حجم 1.7 مگابایت

لینک اول

لینک دوم

 

 

 

دوشنبه نوزدهم 11 1388
پیشگویی هایی درباره ی سال جاری (2010) !!!


اکثر پیشگویان دنیا سال جاری را پر حادثه و پر تنش می دانند و اوضاع ایران را در سال 2010 بر خلاف سایر کشور ها در کمال آرامش می دانند .

گزیده ای از پیشگویی ها :

در سال 2010 ایران برنامه های صلح آمیز هسته ای را با موفقیت انجام می دهد .

سوء قصد نافرجام به سید حسن نصرالله

سالی سخت برای اوباما

جنگ داخلی عراق شعله ورتر خواهد شد

در این سال زلزله های قوی ، باران های سیل آسا و طوفان های غیر عادی بسیاری از نقاط دنیا فرا میگیرد.

عربستان شاهد خوادثی خونین خواهد بود .

در  همین سال شمارش معکوس برای نابودی اسراییل شروع می شود .

آمریکا در سال آتی میلادی شاهد سقوط هواپیماها ، غرق کشتی ها و حوادثی طبیعی بی سابقه خواهد بود .

نکته : ما به پیشگویی و رمالی اعتقاد چندانی نداریم ولی این امور از قرن ها قبل وجود داشته و طبق برخی علائم ، آینده را پیش بینی کرده اند و بعضا درست هم از آب در آمده است . مانند پیشگویی های نوستر آداموس و . . .در اینجا نیز سخنان دو تن از معروفترین پیشگویان دنیا که قبل از این پیشگویی های درستی کرده اند را آورده ایم که در صحت انجام آنها تنها می گوییم که الله اعلم .


------------------------------------------------------------------------------------------


منجم تونسی که مرگ خانم دیانا و مایکل جکسون را پیش بینی کرده بود، مرگ غیر عادی باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا را در سال 2010 پیش بینی کرد.

ایلاف، حسن الشارنی نایب رئیس اتحادیه جهانی ستاره شناسان شماری از وقایع مهم سال 2010 میلادی را پیش بینی کرد.

به نقل از روزنامه وطن چاپ آمریکا، حسن الشارنی، همچنین در پیش بینی های خود درباره ایران با اشاره به اینکه هیچ حمله نظامی در سال 2010 ضد ایران انجام نمی شود، گفت: این کشور در پیشرفت برنامه های صلح آمیز هسته ای خود موفق می شود.

 

ستارهشناس معروف تونسی در ادامه پیشگویی های خود درباره تحولات سال جدید میلادیاز سوء قصد نافرجام به دبیر کل حزب الله لبنان و سالی سخت برای رئیس جمهورآمریکا در سال جاری میلادی خبر داد.

 

به گفته وی، جهان عرب در این سال شاهد حوادث خونینیخواهد بود که سو قصد نافرجام به سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنانیکی از آنها خواهد بود.

شارنی با بیان این مطلب افزود: داده های نجومی حاکی ازآن است که لبنان در سال 2010 شاهد برخی اقدامات تروریستی از جمله ترور یکشخصیت سیاسی برجسته خواهد بود، اما با این حال چنین حوادثی ثبات این کشوررا تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

وی در ادامه پیشگویی های خود اظهار داشت : در سال 2010 یکی از اعضای جنبش فتح که در کشتار اردوگاه جنین دست داشته است ترور خواهد شد.

شارنی درباره عراق نیز گفت : با وجود اینکه راه حل هایجدیدی برای حل بحران عراق ارائه خواهد شد، یک شخصیت برجسته سیاسی این کشورترور خواهد شد و این امر آتش جنگ داخلی در عراق را شعله ور خواهد کرد.

این ستاره شناس معروف درباره آمریکا نیز گفت که زندگیباراک اوباما در سال 2010 در خطر خواهد بود و وی روزها و هفته های سیاهیرا در پیش رو خواهد داشت.

منجم تونسی درباره وقایع سال 2010 در کشورهای عربی پیش بینی کرد: حسنی مبارک، رئیس جمهور مصر به مشکلات جسمی زیادی دچار شود و یکی از شخصیت های سیاسی بزرگ شمال آفریقا نیز فوت کند.

الشارنی پیش بینی کرد، جونی هالیدای خواننده و بازیگر مشهور فرانسوی در سال 2010 بمیردو در جام جهانی فوتبال که در آفریقا برگزاری می شود، یک تیم اروپایی پیروز شود.

منجم تونسی همچنین درباره حوادث طبیعی سال 2010 پیش بینی کرد: زلزله های قوی ، باران های سیل آسیا و طوفان های غیر عادی در مناطق مختلف جهان اتفاق بیافتد.

در خصوص ایتالیا وی پیش بینی کرد، در سال 2010 با پایان عمر سیاسی برلسکونی، حزب چپگرای این کشور به قدرت برسد و انتخابات پارلمانی بی سابقه ای در این کشور برگزار شود.

گفتنی است شارنی پیش از این مرگ "یاسر عرفات" رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین، "پرنسس دایانا" همسر سابق ولیعهد انگلستان و "مایکل جکسون" خواننده آمریکایی را پیش بینی کرده بود.-------------------------------------------------------------------------------------

/* /*]]-->*/

/* /*]]-->*/

/* /*]]-->*/

/* /*]]-->*/

یک ستاره‌شناس مصری در پیش‌بینی جدید خود اعلام کرد که عربستان سعودی در سال جدید میلادی شاهد ظهور "خوارج " و حوادث خونین خواهد بود و رژیم صهیونیستی نیز تا 10 سال آتی فروخواهد پاشید و برنامه هسته‌ای ایران موفق خواهد شد.  
"
دکتر سید محمد علی " منجم معروف مصری در جدیدترین پیش‌بینی خود برای سال 2010 اعلام کرده است که عربستان سعودی شاهد حوادثی خونین خواهد بود.
بنا بر اعلام این ستاره‌شناس موسم آینده حج شاهد حوادثی خونین و تاسف‌باری است که دولت آل سعود بر کسانی که آنان را "فتنه‌انگیزان" می‌خواند غلبه می‌کند.
این منجم مصری پیش‌بینی کرده است که گروه‌های کوچکی که آنان را خوارج می‌خوانند در عربستان ظهور خواهد کرد.
خبرگزاری آلمان در ادامه افزود که این منجم مصری پیش‌بینی کرده است که میانجیگری ترکیه میان طرفین درگیر در خاورمیانه شکست خواهد خورد و سال 2010، سال نزدیک شدن سوریه و لبنان به یکدیگر است.
این گزارش می‌افزاید که سال آتی سال آغاز شمارش معکوس زوال رژیم صهیونیستی است که عمر 70 ساله آن به پایان می‌رسد و بنابراین تا 10 سال دیگر فروخواهد پاشید.
در ادامه این پیش‌بینی آمده است که اسرائیل در سال‌های آتی شاهد حوادث و مصیبت‌هایی است و علاوه بر این شاهد ترور یکی از سیاستمداران بزرگ خود است و همچنین پیگرد قضایی سران اسرائیل که در تهاجم به غزه شرکت داشتند، ادامه خواهد یافت.
این منجم با پیش‌بینی اینکه همه مذاکرات صلح شکست خواهد خورد به عراق اشاره و پیش‌بینی کرد که وضع ناامن عراق بر همین منوال ادامه خواهد یافت.
در این گزارش به برنامه هسته‌ای ایران نیز اشاره شده و اعلام شده است که برنامه هسته‌ای ایران در سال 2010 موفق خواهد بود.
آمریکا نیز در این پیش بینی گنجانده شده و در خصوص آن آمده است که آمریکا در سال آتی میلادی شاهد سقوط هواپیماها، غرق کشتی‌ها و حوادثی طبیعی بی‌سابقه‌ای خواهد بود و علاوه بر آن جنگ در افغانستان و پاکستان علیه نظامیان خارجی حاضر در آنها ادامه خواهد یافت.
در این گزارش آمده است که پاکستان حالت ناآرام خود را حفظ خواهد کرد و رئیس جمهوری آن هدف ترور خواهد گرفت.

.

-------------------------------------------------------------------------------------

تفسیر ریاضی سوره مبارکه اسراء وکهف سال نابودی رژیم اسرائیل را مشخص مینماید!

-------------------------------------------------------------------------------------

چه کسی می تواند باشد ؟ ( به این سوال سعی می کنم جواب ندهم !!)

 

بحار الانوار تالیف علامه محمد باقر مجلسى

 «در گوشه‌اى از تالیف 15 جلدى و 110 فصلى علامه محمد باقر مجلسى حدیثى از امام على‌ابن ابى‌طالب (ع) آمده است مبنى بر آنکه پیش از ظهور مهدى موعود، مردى بلند قامت و سیه چرده در غرب به قدرت مى‌رسد و بزرگترین لشکر زمین را رهبرى مى‌کند».  !!!!!

 

منبع وبلاگ:tarikh-ayande

 

دسته ها : تاریخ و آینده
شنبه هفدهم 11 1388
دستگیری چند نفر از آشوبگران اینترنتی در پروژه "فتنه عمیق "  

 


خبرگزاری فارس: تعدادی از مدیران اصلی "فتنه عمیق " در فضای سایبر از سوی تیم رصد سایبری سپاه شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، تعدادی از مدیران اصلی "فتنه عمیق " در فضای سایبر از سوی تیم رصد سایبری سپاه شناسایی و دستگیر شدند.


راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های ضد امنیت کشور، ترویج و اشاعه اخبار دروغ و اکاذیب، تحریک احساسات کاربران با نشر اکاذیب و اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن مردم، اهانت به رئیس جمهور و بسیج از طریق قرار دادن اخبار و مطالب توهین آمیز بخشی از جرایم مدیران این پایگاه‌های اینترنتی است.
* "حسن و علی.ب "


نام: علی و حسن.ب محل تولد: مشهد تحصیلات: دانشجوی اخراجی دانشگاه امیر کبیر، لیسانس متالوژی محل سکونت: تهران، مشهدفعالیت‌های مجرمانه: راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های ضد امنیت کشور، ترویج و اشاعه اخبار دروغ و اکاذیب، تحریک احساسات کاربران با نشر اکاذیب و اخبار دروغین مبنی بر کشته شدن مردم، اهانت به رئیس جمهور و بسیج از طریق قرار دادن اخبار و مطالب توهین آمیز در سایت، تغییر اخبار و نظرات مردم بنا به سلیقه و تفکر خود، اطلاع رسانی در مورد مراکز تجمع اغتشاشگران و شعارهایی که باید سر بدهند، ایجاد فیلتر شکن برای ورود به سایر سایت‌های فیلتر شده، برنامه ریزی هدفمند در تهیه 84 دامین با پسوندهای مختلف و حمایت و پشتیبانی فنی و مالی آنها، دعوت به تجمعات غیرقانونی و ایجاد اغتشاش و آشوب. از جمله بخش‌هایی از جرایم "حسن و علی.ب " است که در فضای اینترنت فعالیت گسترده‌ای داشته و مدیریت بزرگترین مجموعه از سایت‌های "م.م " در اینترنت را برعهده داشته‌اند.


متهمان "علی و حسن.ب " به ترتیب مدیریت دو سایت انتخاباتی را بر عهده داشته‌اند. این دو بردار که در زمینه رایانه مشغول به فعالیت می‌باشند به همراه تعداد دیگری از افراد توسط مرکز بررسی جرائم سازمان یافته انقلاب اسلامی به اتهام اقدام علیه امنیت کشور از طریق تبلیغ علیه نظام و تشویش اذهان عمومی شناسایی و دستگیر شده و سایت‌های آنان از دسترس خارج گردیده است.


متهمان "حسن و علی.ب " با نشر اکاذیب و سوء استفاده از احساسات مردم باعث ایجاد تنش و نا آرامی در جامعه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:


* "دیشب در مشهد فریاد الله اکبر با صدای گلوله پیوند خورد....(چهارشنبه 27 خرداد ماه 1388 ساعت 10 و 17 دقیقه و 9 ثانیه) "


* "اینجا قائمشهر همه خوابیدن نیروی انتظامی شهر رو زیر نظر داره موبایل بعضی‌ها کنترل می‌شه. به بن بست رسیدیم طبق خبرها دیشب یه دختر شیرازی در بابل هم به شهدای سبز پوش پیوست (چهارشنبه 27 خرداد ماه1388 ساعت 1 و 6 دقیقه و 31 ثانیه) "

* " آمار اصلی انتخابات و نامه ارسالی وزیر کشور به مقام عظمای ولایت: حضور مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بنا بر ابراز نگرانی جنابعالی مبنی بر نتیجه انتخابات..... جهت اطلاع نتیجه واقعی آرا اخذ شده را به عرض می‌رساند: مجموع آرا اخذ شده 42026078 میرحسین موسوی خامنه19075623 مهدی کروبی13387104 محمود احمدی نژاد5698417 محسن رضایی میرقاید3754218 آرا باطله38716 امضا: از طرف صادق محصولی(فرج الله کاظمی نژاد)(تصویر نامه رو سرچ کنین پیدا میشه ) (سه شنبه 26 خرداد ماه 1388 ساعت 23 و 51 دقیقه و 50 ثانیه) "


* "امید.ل "


سن: 22 محل تولد: کانادا تحصیلات: فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر با گرایش نرم افزار محل سکونت: تهران


ارسال ایمیل‌های انبوه به منظور دعوت به تجمعات غیرقانونی (ارسال 30هزار پیام اینترنتی برای تجمع در میدان بهارستان)، تشویش و تخریب اذهان عمومی با زیر سوال بردن انتخابات و القاء شبهه در آن، تشکیل و رهبری جنبش وبلاگی (که علنا به حمایت از آشوبها پرداخته است)، دستکاری نمودارهای آماری مسائل اقتصادی و فرهنگی کشور جهت تمسخر دولت نهم، تراکت‌های تبلیغاتی تخریبی و توهینی در مورد دولت نهم، ارسال ایمیل‌های انبوه و تاکید بر تقلب در انتخابات از جمله بخش‌هایی از جرایم "امید.ل " است.


متهم که دارای یک شرکت رایانه‌ای است در اظهارات خود به دریافت مبالغی از مسئولین ستاد "م.م " جهت ایجاد انجام فعالیت‌های مجرمانه اعتراف نموده است نامبرده با صدور حکم قضایی دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شده است.

* "علیرضا.ع "


سن: 34 محل تولد: تهران وضعیت تاهل: متاهل تحصیلات: دانشجوی رشته مکانیک دانشگاه تهران

متهم "علیرضا.ع " با فراخوان برای تجمع غیرقانونی در مقابل مجلس شورای اسلامی، ارسال و انتشار ایمیل‌های حاوی بیانیه و اطلاعیه تحریک آمیز، محتویات اینترنتی توهین آمیز نسبت به اسلام و رهبری، تشکیل جنبش وبلاگی سبز، کاریکاتورهای تخریبی علیه دولت، کاریکاتورها و مطالب تمسخر آمیز در مورد ریاست جمهوری، نامه جعلی منتسب به فرماندهی نیروی زمینی سپاه، تکنیک‌های تبلیغاتی یاد شده را در سایت مذکور پیاده کرده است متهم "علیرضا.ع " با صدور به حکم قضایی در محل کار خود دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شد.

* "امیر.ا "


سن: 32 محل تولد: تهران تحصیلات: کارشناسی برق قدرت محل سکونت: تهران

اجرای طرح خاموشی سبز در 27،26و 28 مرداد، ارائه راهکارهای مقابله با اقدامات دولت در خصوص طرح خاموشی سبز، دیکتاتور خواندن ملت و دولت ایران، تبلیغ طرح خاموشی سبز، ارائه اطلاعاتی در خصوص وضعیت و نحوه کارکرد شبکه برقی کشور به جهت ایجاد خاموشی، ارسال اطلاعات مربوط به انرژی تولید شده نیروگاه‌های کشور برای طرح ریزی در خصوص طرح خاموشی سبز، پرداخت 200 دلار به سایت بالاترین برای درج لوگوی خاموشی سبز در بالای صفحه سایت، سازمان بندی و طراحی تیم ها و افراد مورد نیاز جهت تبلیغ و ارسال طرح به تعداد زیادی ایمیل برای جذب نیرو، ارائه نکات در خصوص عدم شناسایی توسط نیروهای امنیتی به دیگر سوژه‌ ها از جمله جرائم امیر. ا است.


متهم "امیر.ا " در روز انتخابات در ترکیه بوده و پس از انتخابات عازم ایران می‌شود. بعد از چند روز با شدت گرفتن اغتشاشات متهم با دیدن یک آگهی در سایت بالاترین، در زمینه اعتراض به انتخابات از طریق افزایش مصرف برق، آنرا تکمیل و تبدیل به طرح قطع شبکه برق راس ساعت 9 شب مورخ 30 تیر(همزمان با قیام 30 تیر) می‌کند و جزئیات آن را از طریق ایمیل به سایت‌ها و افراد مختلف ارسال می‌کند. وقتی طرح پیشنهادی تاثیری در شبکه برق به وجود نمی‌آورد متهم با پرینت پیک مصرف برق و بررسی آن نواقص طرحش را رفع و آن را تبدیل به شبکه خاموشی سبز می‌کند سپس از طریق شخصی به نام "خ.ب " در سایت بالاترین شروع به تبلیغ طرحش می‌کند و با برقراری ارتباط اینترنتی با افراد علاقه‌مند اقدام به سازماندهی گروهی به نام هسته فنی خاموشی سبز می‌کند.


این هسته متشکل از 10 نفر بوده که هر کدام وظیفه خاص خود را به عهده داشته‌اند. بر اساس این طرح، متهم به عنوان مسئول هسته فنی خاموشی سبز، پیشنهاد داده بود که در روزهای27،26 و 28 مرداد با اجرای طرحی موجب افزایش ناگهانی مصرف برق در سراسر کشور شوند که نتیجه آن ایجاد اختلال در سیستم توزیع شبکه برق کشور گردید.


بر اساس این طرح که موارد آزمایشی آن در کشور اجرا شد به دلیل نواسانات برقی به وجود آمده، شمار زیادی از دستگاه‌های برقی شهروندان آسیب دید متهم همچنین در ایمیل‌های دیگرش به طراحان سایت khsabz.org از آنها می‌خواهد تا عکس میرحسین موسوی را از لوگوی وبلاگ حذف کنند. چراکه به زعم خودش مشکل اصلی آنها نظام است و برای مخالفت با نظام و اجرای طرح، کمک همه مخالفان نیاز است. تا بتوانند حرکت منسجمی را برای سیستم مدیریت شهری دولتی در جهت ایجاد نارضایتی مردمی به وجود آورند.


نامبرده بر اساس حکم قضایی توسط نیروهای مرکز بررسی جرائم سازمان یافته در تاریخ 17/5/88 دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شده است


شایان ذکر است که با توجه به اینکه روند رسیدگی به پرونده های سایر متهمین هنوز تکمیل نشده است، اطلاعات تکمیلی به مرور زمان در این بخش وارد خواهد شد.

http://www.faranews.ir/post-1986.aspx

دسته ها : سیاسی
شنبه هفدهم 11 1388
X